3 березня - Всесвітній день дикої природи!

Середа, 03 березня 2021 12:36
3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи - дата проголошена 20 грудня 2013 р. на 68 сесії Генеральної Асамблеї ООН, як день підписання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої флори і фауни, що перебувають під загрозою зникнення. Цей День покликаний нагадати про важливість протидії злочинам, які чиняться проти дикої природи та її мешканців, привернути увагу до проблем браконьєрства та збереження довкілля в цілому.
 
Цьогорічний Всесвітній день дикої природи відбувається під темою: «Ліси та засоби до існування: підтримка людей і планети», як спосіб підкреслити центральну роль лісів, видів лісових порід та послуг екосистем у підтримці засобів до існування сотень мільйонів людей у всьому світі.
 
Лісові масиви - «легені планети», які постачають та відновлюють склад повітря, забезпечують середовище життя для цілого ряду найрізноманітніших рослин і тварин, надають величезне різноманіття засобів для існування, економічного та особистого добробуту корінним народам, які в них мешкають. Безліч планетних криз, з якими зараз стикається людство (зміни клімату, наслідки пандемії, втрата біорізноманіття) несуть невиправну шкоду рослинному світу та фауні, яка в ньому проживає.
 
З метою збереження лісів, як дорогоцінних природних ресурсів, в силах кожного із нас поширювати інформацію про значення природи в людському житті, проводити корисні заходи та акції по висадженні дерев в парках та алеях, підтримання їх життєдіяльності, знищення шкідників, слідкувати за чистотою лісових насаджень від побутового сміття після кожного свого візиту на лоно природи! А також залучати до заходів по збереженню природних екосистем не лише школярів, а й молодь та людей середнього віку.
 
Ми самі відповідальні за те, яким буде наше майбутнє!
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 458 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Підписатись

Щоб взнавати новини першому підпишіться!

З наших статей

Карта

loading map...
Click item below to move to