Лекції про рукокрилих із показом живих тварин!

Середа, 10 серпня 2022 14:22
Дорогі друзі!
Пам’ятаєте, ми писали, що починаємо партнерство з Українським Центром реабілітації рукокрилих - Ukrainian Bat Rehabilitation Center, у справі порятунку червонокнижних тварин?
 
Вже за кілька днів фахівці Центру приїдуть до нас з Харкова з робочим візитом. Його мета - налагодити роботу з порятунку рукокрилих у зоопарку, навчити фахівців зоопарку роботі з цими тваринами та привезти все необхідне обладнання.
 
Раніше в зоопарку можна було побачити лише тропічних родичів кажанів – нільських криланів, а тепер відвідувачі матимуть шанс познайомитись з представниками нашої фауни та розвінчати міфи про цих тварин.
 
У неділю, 14 серпня, група фахівців-біологів Центру, які 10 років займаються охороною та вивченням рукокрилих в Україні, проведуть невеличкі лекції про рукокрилих із показом живих тварин! Лекції безкоштовні та відбудуться з 13.00 до 15.00 години у критому (літньому) павільйоні біля «Екзотаріуму».
 
В разі, якщо Ви знайшли кажана на вулиці, або він залетів до Вас в приміщення, його можна передати до представництва центру з охорони та реабілітації кажанів України, створеного на базі Рівненського зоопарку, або ж звернутись по консультацію за телефоном 0983545399.


Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Читати 480 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Підписатись

Щоб взнавати новини першому підпишіться!

З наших статей

Карта

loading map...
Click item below to move to