Версія для друку

3 березня - Всесвітній день дикої природи!

Середа, 03 березня 2021 12:36
3 березня - Всесвітній день дикої природи!
3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи - дата проголошена 20 грудня 2013 р. на 68 сесії Генеральної Асамблеї ООН, як день підписання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої флори і фауни, що перебувають під загрозою зникнення. Цей День покликаний нагадати про важливість протидії злочинам, які чиняться проти дикої природи та її мешканців, привернути увагу до проблем браконьєрства та збереження довкілля в цілому.
 
Цьогорічний Всесвітній день дикої природи відбувається під темою: «Ліси та засоби до існування: підтримка людей і планети», як спосіб підкреслити центральну роль лісів, видів лісових порід та послуг екосистем у підтримці засобів до існування сотень мільйонів людей у всьому світі.
 
Лісові масиви - «легені планети», які постачають та відновлюють склад повітря, забезпечують середовище життя для цілого ряду найрізноманітніших рослин і тварин, надають величезне різноманіття засобів для існування, економічного та особистого добробуту корінним народам, які в них мешкають. Безліч планетних криз, з якими зараз стикається людство (зміни клімату, наслідки пандемії, втрата біорізноманіття) несуть невиправну шкоду рослинному світу та фауні, яка в ньому проживає.
 
З метою збереження лісів, як дорогоцінних природних ресурсів, в силах кожного із нас поширювати інформацію про значення природи в людському житті, проводити корисні заходи та акції по висадженні дерев в парках та алеях, підтримання їх життєдіяльності, знищення шкідників, слідкувати за чистотою лісових насаджень від побутового сміття після кожного свого візиту на лоно природи! А також залучати до заходів по збереженню природних екосистем не лише школярів, а й молодь та людей середнього віку.
 
Ми самі відповідальні за те, яким буде наше майбутнє!
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 343 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі