Святий Миколай у зоопарку

Вівторок, 22 грудня 2015 12:45

Свято Св. Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня  Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Серед дітей встановилася традиція писати святому Миколаю листа, у якому дитина вказує, що хорошого та поганого вона вчинила протягом року.

   Для Рівненського зоопарку свято Миколая стало вже традиційним дійством, якого щороку з нетерпінням чекають рівняни та гості міста. Цього року 19 грудня, Миколай, разом зі своїми помічниками-янголами , відкрив свою новорічну резиденцію у нашому зоопарку.

Багато цікавого чекало на відвідувачів. При вході відбувався святковий концерт – виступи дитячих фольклорних колективів « Уляночка » та « Журавлина ».  Діти, що прийшли в гості до Миколая, повинні були пройти певний шлях -  пограти в ігри з чортенятами, розповісти їм про свої добрі (та не дуже) справи, а після цього, зустрівшись з головним чортом, отримували дозвіл на зустріч з Миколаєм. Потрапивши до резиденції Св. Миколая всі були в захваті. Яскраві ялинки, новорічна музика, гарячий смачний час з миколайчиками, катання на конях по території зоопарку, а також - головне - справжній Миколай, який роздавав солодкі подарунки всім дітям та бажав веселих свят.

   Янголи, чортенята, зебра та Миколай водили хороводи, співали та танцювали з дітками – все це створило теплу святкову атмосферу новорічної казки.

   Особлива увага була приділена дітям з реабілітаційних центрів, які були запрошені на свято.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 1729 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Підписатись

Щоб взнавати новини першому підпишіться!

Карта

loading map...
Click item below to move to